Fethiye Ölüdeniz tekne turu bölgenin en beğenilen aktivitelerinden birisi

 

Maviye yolculuğun en güzel lokasyonlarından biri olan Ölüdenizde tekne turumuza katılmak ister misiniz? El değmemiş tertemiz koyları muhteşem su altı ve su üstü güzelliklerine yolculukta nereleri göreceksiniz?

Kelebekler Vadisi:  Adını binlerce farklı kelebek türünün bulunmasıyla alan bu vadi, doğal güzelliğiyle ünlüdür. Tekne turları genellikle bu vadiyi ziyaret eder ve misafirlere kısa bir keşif fırsatı sunar.
Akvaryum Koyu: Adını Fethiyenin tertemiz sularının içindeki canlı çeşitliliğini akvaryum kadar temiz bir şekilde görülmesinden alan Akvaryum koyu görülmeye değer bir lokasyon 
ST. Nicholas adası: Gemiler Adası’na yakın olan bu ada, Bizans döneminden kalma birçok tarihi yapıya ev sahipliği yapar. Tur sırasında misafirler, bu adanın tarihi ve kültürel önemi hakkında bilgi edinirler.
Deve plajı: Sadece tekne ile ulaşım olan bu plaja gittiğiniz zaman plajdaki büyük kayalara uzaktan bakarsanız neden buraya deve plajı denildiğini anlayacaksınız. 
Soğuk su koyu: Koyun alt kısmında bulunan soğuk su kaynağı sayesinde hava 40 derece bile olsa serin sularda yüzmenin keyfini çıkaracaksınız. Temiz soğuk su kaynağı sayesinde koydaki su sürekli yenilenerek Akdeniz kıyı şeridindeki en temiz yüzme lokasyonu  ünvanını almaya hak kazanmıştır 
Mavi Mağara koyu:  Bu koya sadece seçeceğiniz turdaki küçük kapasiteli tekneler ile ulaşmanız mümkündür. Mavi mağara koyu Tüplü Dalış turlarının da yapıldığı Fethiye’nin en ilgi çekici koylarından bir tanesidir. Tüplü Dalış turu burada yapıldığı için büyük korsan teknelerinin buraya girmesi kaymakamlık tarafından yasaklanmıştır. Mavi mağara koyunda tüplü dalış turu yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüplü dalış turu ile alakalı daha çok bilgi almak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Turumuz sabah saat 10 da başlamaktadır. Saat 17:00 da ölüdeniz plajına geri dönmektedir. Gittiği her koyda dinlenebilir veya yüzebilirsiniz. Rezervasyon yaptırmadan önce turumuzu nasıl istediğinizi bize belirtmeniz gerekmektedir. Yerinde duramayan her an içi kıpır kıpır olanlar için her  an parti ortamı olan köpük banyolu korsan teknelerimiz veya sesten uzak sakinlik odaklı aile teknelerimizden birini seçebilirsiniz.

Teknemizde açık büfe öğle yemeği mevcuttur. Balık veya tavuk yemeklerinden birini seçip sınırsız meze ve salataların keyfine varabilirsiniz. Vegan dostlarımız için özel vegan makarna ve mezeler bulunmaktadır.

Gelirken ne Getirmeli?

Teknemize turdan 30 dakika önce gelmeniz sizler için daha iyi olacaktır. Gelirken yanınızda mayo havlu ve terlik getirmeniz gerekmektedir. Tekne turu esnasında müze ve ören yerlerine giriş ücreti ücrete dahil değildir. Müze kartınız veya bir miktar para ile gelmeniz önerilmektedir.

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email

Bilgi Ve Rezervasyon
× Rezervasyon ve Bilgi için!