IMG_20220613_125749_400
DCIM100GOPROGPAC5464.JPG
DCIM100GOPROGPAI5555.JPG
GPAI0531-min
DCIM101GOPROG0090010.JPG
previous arrow
next arrow

Babadağ 1960 metrelik yüksekliği ile yamaç paraşütü sporunun dünyada yapıldığı en güvenli yerlerden biridir. Her sene yenilenen paraşütlerimiz ile sizleri güvenli bir yamaç paraşütü gezisine davet ediyoruz.

Yamaç paraşütü uçuşlarımız 35-45 dakika arasında sürmektedir. Uçuşların süresi hava koşulları kişinin isteğine göre değişmektedir. Ekibimizdeki pilotlarımız uçuştan çok keyif aldığı için sizde en güzel ve en güvenli şekilde uçuşa katılacaksınız. Gün içerisinde oluşan termal hava akımlarını kullanarak uçuş yaptığımız noktadan çok daha yükseklere çıkabiliriz. Bu sayede bir çok yeri havadan görme imkanınız olur.

Yamaç paraşütü ile uçarken nereleri göreceksiniz?

 

Kelebekler Vadisi
Kabak Koyu
Cennet Koyu
Fethiye
Kalkan
Göcek
Mendos Dağı

Uçuş saatleri: 

08:00
10:00
12:00
15:30
17:30

Uçuş saatleri sezona göre değişiklik gösterebilmektedir.

Uçuşlarımız 365 gün boyunca devam etmektedir. Aktivitemizi yaz kış demeden deneyimleyebilirsiniz

Gelirken ne getirmeli?

Uçuşa gelirken kesinlikle spor ayakkabı ile gelmeniz gerekmektedir. Terlik veya yalın ayak uçuşlar yasaktır. Uçuş yapacağınız günün sabahında çok fazla yemek yememeniz önerilir. Bir gün öncesinde aşırı alkol almamanız uçuş esnasında daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Yamaç paraşütü için bir kilo sınırı var mıdır?

Elbette paraşütlerin de birer kilo sınırı vardır. İnternette dolanırken kilo sınırının 100 kilo olduğunu birçok yerde okumuşsunuzdur. Kilo sınırları paraşütün metrekaresine ve pilotun tecrübesine göre değişmektedir.  Bizim şirketimizde herkese uygun paraşütler bulunmaktadır ve kilo sınırı 120 kg olarak belirlenmiştir.

Kimler yamaç paraşütü yapabilir?

3 yaşından 90 yaşına kadar bütün misafirlerimizi gökyüzünde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Epilepsi rahatsızlığı olan veya gebe müşterilerimizi uçuşlara malesef kabul edemiyoruz.

Ulaşım
Fethiye merkez, Ovacık, Hisarönü ve Ölüdenizde bulunan misafirlerimiz için ücretsiz servis imkanımız bulunmakta sizleri otelinizden alıp tekrar otelinize ücretsiz bir şekilde bırakıyoruz.

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email

Bilgi Ve Rezervasyon
× Rezervasyon ve Bilgi için!