Fethiye At turu

Ailenizle sakin bir tur arıyorsanız Fethiye at turu sizler için mükemmel bir seçim olacaktır. Sabah kahvaltınızı çiftliğimizde yapabilir, çocuklarınızla beraber Ölüdeniz’in ormanlarında keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz.

7 den 70 e herkesin katılabileceği turumuz Hisarönünde başlayıp Kayaköyde mola vererek devam ediyor. daha sonra tekrardan çiftliğimize geri dönüyorsunuz.

Toplamda 8 kilometrelik parkuru tamamlamak yaklaşık 1.5 saatinizi alıyor. Uzman rehberlerimiz sayesinde gezerken bölgenin tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgilendirmeler alabilirsiniz.

Fotoğraf tutkunları için atlarımız ile yolculuğunuz esnasında birçok noktada mükemmel fotoğraflar çekinebilir, bu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Tur Saatleri

Turlarımız Her gün sabah 08:00 da başlayıp her 2 saatte bir devam etmektedir. Yoğun talepten dolayı rezervasyon için en az 1 gün önce bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Ulaşım

Kendi aracınız ile gelmek isterseniz çiftliğimizin konumuna gelip arabanızı parkedebilirsiniz. Aracınız yoksa Hisarönü ve çevresinden ücretsiz transferimiz mevcuttur.