Tüplü Dalış Macerası

Ege ve Akdeniz’in birleşim noktası olan Türkiye’nin incisi Fethiye’ye hoş geldiniz.

Tatil denilince akla ilk gelen bu lokasyonda yapılacak aktiviteler arasında yamaç paraşütü, tekne turu ve tüplü dalış aktivitesi ön plana çıkmaktadır.

Türkiye’nin saklı tüplü dalış cenneti Fethiye’de su altı dünyasını keşfetmeye hazır mısınız?

Son yıllarda Fethiyede popüler hale gelmeye başlayan tüplü dalış aktivitesi daha önce dalışçıların gözdesi olan Kaş bölgesini geride bırakarak liderlik koltuğuna oturdu. Birçok alanda ödüller alan ve dalış rekorları kırılan bölgede 2023 yılında 78 metrelik dalış yaparak Dünya dalış rekorunu kıran Cenk Devrim Ulusoy Fethiye’yi su altı dünyasının yıldızı olarak tanımlayarak Dünyada ismini ve bölgeyi tanıttı.

Dünya üzerindeki dalış noktaları arasında 1. sırayı Guiness tarafından tescilleyen Fethiyede dalış turu Yapmak ister misiniz?

Fethiye Tüplü dalış turumuzda 2 farklı seçenek seçerek gününüzü su altında geçirebilirsiniz. Ölüdeniz yarım gün tüplü dalış turu ve tam gün Fethiye tüplü dalış turlarımız arasında seçim yapabilirsiniz.

 

Mavi Mağara Dalış Turu
Ölüdeniz Mavi Mağara Turu +905366608232

Mavi Mağara Yarım Gün Tüplü Dalış Turu 

Ölüdeniz Belcekız plajında bulunan teknemize bindikten sonra 20 dakikalık bir mavi tur sonrası dalış noktası olan Mavi Mağara koyuna ulaşıyoruz. Sıranızın gelmesini beklerken masmavi ve temiz sularda yüzebilir, teknemizde ikram edilen soğuk ve sıcak içeceklerin keyfini çıkarabilir, dilerseniz teknemizin üst katında bulunan güneşlenme terasında güneşlenerek zamanınızı geçirebilirsiniz. 

Dalışa başlamadan uzman eğitmenlerimiz tarafından sizlere dalış esnasında yapmanız gerekenler aktivitenin prosedürleri ve Mavi mağara koyu hakkında bilgilerin bulunduğu 15 dakikalık brifing verilmektedir. 

Çiftler Gruplar beraber dalış yapabilir yan yana fotoğraflar çekinebilir su altı balık çiftliğimizdeki balıkları besleyebilir. Doğal oluşum kayaçları ve deniz canlılarını keşfedebilirsiniz. Çok şanslıysanız eğer ki nesli tükenme tehlikesi yaşayan bölgemize özel canlı türümüz olan caretta kaplumbağalarını görme şansı elde edebilirsiniz. 

TUR PROGRAMI

Sabah turu

  • 09:45 Sabah turu Buluşma yerine geliş saati 
  • 10:00 Tekne kalkış saati 
  • 10:20 Mavi mağara koyuna ulaşım
  • 10:20- 13:00 Dalış zamanı 

Öğlen Turu

  • 13:00 Tekne hareket saati 
  • 13:20 Mavi mağara koyuna ulaşım 
  • 13:20- 17:00 Dalış zamanı

 Ölüdeniz tüplü dalış turunda su altında kalma süresi 30 dakikadır. Kişinin rahatlığına, deniz koşullarına göre dalış süresi değişiklik gösterebilmektedir. Ölüdeniz yarım gün dalış turunda yemek ikramı bulunmamaktadır. Tüm günü teknede geçirmek, yemekli tekne turu tarzı tura katılmak isteyen misafirlerimizin alt kısımda bulunan tüm gün Fethiye tüplü dalış turuna katılması gerekmektedir. Dalış turu yaş sınırı 16 olmakla birlikte dalışa katılmadan sadece tekneye gelecek misafirlerimizin yarı ücret ödemesi gerekmektedir. Dalış ekipmanlarımız düzenli olarak hijyen kurallarına uygun olarak dezenfekte edilmektedir. Gözlük kullanan misafirlerimiz için numaralı dalış maskelerimiz bulunmaktadır. 

Soru görüş ve önerileriniz için whatsapp üzerinden veya telefon araması ile bizlere ulaşabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular için sayfanın alt kısmına bakabilirsiniz.

Fethiye Tüm Gün Tüplü Dalış Turu

Fethiye’nin tertemiz sularında Tüplü dalış keyfini tüm gün yaşamak ister misiniz? 

Sadece tekne turundan sıkılanlar için tekne turu ve tüplü dalış turunu bir araya getirdik. 2 farklı lokasyonda dalış yapıp dalış öncesi ve sonrası tertemiz sularda yüzebilir, teknemizde bulunan sıcak soğuk içecekler ile huzurlu bir şekilde dinlenebilirsiniz. Teknemizin üst katında bulunan güneşlenme bölümünde güneşlenme yataklarında bronz bir tene sahip olmak için güneşlenebilirsiniz.

Tur programımız 

09:30 Tekneye Biniş 

09:40 Teknemizin Akvaryum Koyuna yolculuğu 

10:00- 12:30 1. Dalış zamanı 

12:30 – 14:00 Öğlen yemeği ve dalgıç koyuna hareket 

14:00 -16:30 2. Dalış zamanı 

17:00 Limana yanaşma 

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email

Bilgi Ve Rezervasyon
× Rezervasyon ve Bilgi için!