Fethiye Safari Turu

Price

$20.00

Duration

4 days

Max People

50

Min Age

12+

Tour Type

Reviews

No reviews yet

Overview

Fethiye safari turu antik kentleri gezebileceğiniz aynı zamanda eğlenebileceğiniz turlardan biridir.

Islanmaya hazır olun!

Fethiye jeep safari turu büyükler için aynı zamanda bir su savaşı etkinliği. Jeep üzerinde antik kentleri gezerken sizlere verilen su tabancaları ile aracın içerisindeki ve diğer araçtaki kişileri ıslatabilir sıcak havada serinlerken çocukluğunuza dönebilirsiniz! Yolculuğumuz esnasında Saklıkent kanyonundan gelen doğal kaynak sularından akan çeşmelerden cephanenizi doldurabilirsiniz.

 • Nereleri Göreceksiniz?
 • Tlos Antik Kenti
 • Yaka Park
 • Saklıkent Milli Parkı Kanyonu
 • Karaçay Çamur Banyosu
 • Tlos antik kenti

Fethiye tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bunlardan en çok eser bırakmış olan Likyalıların bir yerleşim yeri olan Tlos antik kenti Likya yolu üzerinde bulunan MÖ 2 binli yıllarının sonunda aktif olarak yaşanmış bir kenttir.UNESCO dünya miraslarının arasında bulunan tarihi antik kent; kale, antik tiyatro ve hamam gibi bölgelerden oluşmaktadır. Tarihe tanıklık etmek için Tlos antik kentine siz değerli misafirlerimizle beraber gezi düzenliyoruz.

Yaka Park

Denizden 650 metre yüksekte bulunan yaka park aynı zamanda bir alabalık tesisidir. Denizden bu kadar yüksekte bulunmasından ötürü serin bir havası bulunuyor. Tesiste çok yaşlı anıt ağaçlar bulunmakta. Saklıkentten gelen buz gibi suların içinde yetiştirilen alabalık , tavuk ve makarnadan oluşan açık büfe öğlen yemeği siz değerli misafirlerimize ücretsiz olarak sunuluyor. Aynı zamanda içerisinde bulunan doğal soğuk su havuzunda serinleyebilirsiniz. Şimdiden söyleyelim şimdiye kadar 5 dakikadan fazla bu havuz içerisinde duran olmamış, 5 dakikadan fazla duran misafirlerimizi çeşitli sürpriz hediyeler bekliyor.

Saklıkent Milli Parkı Kanyonu

Uzunluğu 18 km olan bu kanyonda yürümek sizler için çok farklı bir deneyim olacak. İçinde akan buz gibi suyun cilde iyi geldiği uzman doktorlar tarafından söylenmiştir.

Çamur Banyosu

Günün en son gidilen yeri Karaçayda bulunan çamur banyosu. Çamur içinde bulunan mineraller sayesinde cildinizin yenilenmesini sağlıyor. Tatil süresince eğerki fazla yandıysanız bu çamur cildinize yoğurttan daha iyi gelecektir. Ünlü kozmetik firmaları bu çamurun olduğu yere tesis kurmak istemişlerdir ama bakanlık tarafından 2006 yılında koruma altına alındığı için herhangi bir tesis yapılması söz konusu değildir. Bu doğal şifa kaynağını sadece yerinde deneyimleyebiliyorsunuz.

Included/Excluded

Reviews

No reviews yet
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Location
 • Amenities
 • Services
 • Price
 • Rooms

Book This Tour

please, select date first
$30.00
Lorem ipsum dolor sit amet, utinam munere antiopam vel ad. Qui eros iusto te. Nec ad feugiat honestatis. Quo illum detraxit an. Ius eius quodsi molestiae at, nostrum definitiones his cu. Discere referrentur mea id, an pri novum possim deterruisset. Eum oratio reprehendunt cu. Nec te quem assum postea.
$17.00$14.00
Lorem ipsum dolor sit amet, utinam munere antiopam vel ad. Qui eros iusto te. Nec ad feugiat honestatis. Quo illum detraxit an. Ius eius quodsi molestiae at, nostrum definitiones his cu. Discere referrentur mea id, an pri novum possim deterruisset. Eum oratio reprehendunt cu. Nec te quem assum postea.

Login

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email

Bilgi Ve Rezervasyon
× Rezervasyon ve Bilgi için!